Dołącz do nas

Dołącz do naszego teamu

Modeling to fascynujące zajęcie. Kariera w tym zawodzie to możliwość odbycia wielu niesamowitych podróży, dzięki którym spotkasz na swojej drodze interesujących ludzi i zobaczysz wiele ciekawych miejsc. To także okazja, by zmienić otoczenie, zaistnieć w świecie. To wreszcie pełna niezależność finansowa, w trakcie i po jej zakończeniu. Ważne jest jednak to, by uświadomić sobie, że modeling to bardzo konkurencyjny przemysł. Liczy się w nim Twój dobry wygląd, ale sukces osiągniesz tylko dzięki pracy, wytrwałości, odpowiedniemu podejściu. Oczywiście, również reprezentująca Cię profesjonalna agencja modelek, odgrywa ogromnie istotną rolę. Ważne jest nie tylko to, w co się ubierasz, jak ćwiczysz, ale i odpowiednia dieta, punktualność, kreatywność. Modeling wymaga również pozytywnego nastawienia oraz wyciągania wniosków po każdej nowej pracy i castingu.

Musisz pamiętać, że współczesne standardy mody są wyższe niż kiedyś. Profesjonalne podejście zwiększa Twoją szanse osiągnięcia sukcesu wielokrotnie. Celem ENERGY Models jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa i odpowiednie pokierowanie Twoją profesjonalną karierą, biorąc pod uwagę Twoją indywidualność. Jeśli czujesz, że podołasz temu wyzwaniu, nasza agencja modelek zaoferuje Ci kompleksową pomoc.

Oto kilka uwag, o których powinnaś wiedzieć.
– Oceniając swoje szanse nie sugeruj się obiegowymi opiniami. Czasami wielkie kariery robią dziewczęta, których zanim zostały modelkami nikt nie uważał, w ich środowiskach, za ładne.
– Modeling da się doskonale pogodzić z nauką, nawet w zagranicznych szkołach, czego dowodzą chociażby wyniki naszych modelek.
– Rodzice w ENERGY Models są bardzo mile widziani – staramy się utrzymywać z nimi możliwie najlepszy kontakt.

Jeśli jesteś wysoką dziewczyną, masz szczupłą, lub bardzo szczupłą sylwetkę, zadbane ciało, wypełnij poniższy formularz i dołącz do niego swoje fotografie.

Odległość nie jest dla nas żadną przeszkodą – pracują u nas dziewczyny ze wszystkich stron Polski. Formularz pozwoli nam na pełniejszą ocenę Twojej osoby. Jeżeli nasza agencja modelek zdecyduje się na współpracę z Tobą, w ciągu kliku dni poinformujemy Cię o tym.

Dziękujemy za dokładne wypełnienie formularza, to ułatwia współpracę i wpływa na ilość otrzymywanych ofert pracy.

Informacje kontaktowe

Adres
Drugi adres, w którym często bywasz i możesz pracować

O sobie

Wymiary itp.

ZdjęciaWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach promocyjnych, marketingowych, zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych") przez administratora tych danych oraz serwisu Energy Models. Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie od niego ofert handlowych i promocyjnych na podany przeze mnie adres e-mail oraz numer telefonu. Mam prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.